SYNTH SLOVAKIA

by SYNTH SLOVAKIA

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €7 EUR  or more

     

1.
ČO AK Sme loď, čo stráca smer Hľadám, čo nás vráti späť Čo nám vráti smäd Po nás Sme vlak bez nákladu Koľaj ďalej nevedie Zastali sme neviem kde Čo z nás? Čo ak sa strácam? Čo ak ma strácaš? V ranných hmlách Čo ak sa strácam? Čo ak ma strácaš? V nočných tmách
2.
3.
SIRÉNY Znejú sirény obzor sa trhá, vylepším si život nech trvá. Neuznaná tebou, zavraždená nehou, ale konečne už, sama sebou. Som tvoja temná myseľ, poď sa báť, osladím si život, tak mi ho vráť. Pivo sa už chladí, teba mi nahradí, dnes ma už nič, nezastaví. Nezastavím už ma mrazí, vytrhávam si ruky z reťazi. A sirény hlasno znejú, cez slzy ma rozosmejú. Nie viac už nie, veď sa bavím, tu prisahám nikdy nezastavím. A sirény hlasno znejú, cez slzy ma rozosmejú.
4.
5.
DESTINY Hudba: The Silence Text: Miroslav Hrnčár You dreaming tonight - Open my soul I looking your eyes - Behind closed door I wana change my days- One night toogether Just for me - Lights in your eyes Nights like this- Now and forewer Without you - I m nothing tonight R: I stil looking in your eyes Just a litle space in heart When your flowers wil be free We wil be toogether you are my destiny I feeling your waves – In my seacret storm Your words are too cold - Sometimes like black snow I wana hold you hands – One life toogether Just for you – I needed more time Days like this – Now and forever Without you – I loosing my mind.
6.
MAPY PREDSTÁV Hudba: Ivan Babocký / Jozef Bomboš Text: Ján Koráb Dážď padá na pery niekto doň vsypal soľ, prejav dôvery. Tvár skrytá za oknom nebo krváca a sen sa stáva snom. R: Ďalší vo mne vstáva bije sa tak o svoje práva. A na mape predstáv chce vždy stáť. Raz na mape predstáv, objavím všetky biela miesta. Raz na mape predstáv budem stáť. Budem to celkom ja, z citov prebratý. Dnes ale stále necítim mráz. Viem, že pre nádej uverím zas tým snom... R: Raz na mape predstáv, objavím všetky biela miesta, Raz na mape predstáv mám ja stáť. Raz na mape predstáv, objavím aj o čo som nestál, Raz na mape predstáv budem stáť, viem budem to ja.
7.
NESTRÁCAM Nádych a výdych počujem z tvojich očí znieť. Nádych a výdych, to jediné už vo mne niet. V povetrí cítim náhly chlad. Nádych a výdych, ja už svoj vánok nesmiem mať. Aj keby si mal v srdci samý chrám Viem, že pôjdeš ďalej cez tisíc brán Moja spoveď nakoniec nie je klam Ty sa opäť dvíhaš, no ja Nestrácam aj keď vidím hmlou. Nesplácam údel predo mnou. Nestrácam aj keď cítim žiaľ. Nestrácam, prejdeš tisíc brán. Nádych a výdych cítim z tvojich očí znieť. Výdych a nádych, to jediné už vo mne niet. Posledný krát skúšaš dva ku pätnásť. Ja sa ozaj snažím ku tebe vyrásť. Výdych a nádych prestáva tlieť. Nestrácam, nestrácam Nestrácam aj keď vidím hmlou. Už len splácam údel predo mnou. Nestrácam aj keď cítim žiaľ. Nestrácam, prejdeš tisíc brán.
8.
PROTEST ll Dnes novinám už stránky nestačia Každý deň ti rozum stáť zostáva Už ani slnku sa nechce vychádzať Nad touto zemou čo súdnosť stráca Veď aj ty vidíš že ďalej takto nedá sa Kto príde a veci poskladá tak ako správne malo by to byť Len žiadnú chybu nespraviť Nám všetkým už aj tak nedá spať Táto noc ktorá dobrým ránom nekončí Zajtra snáď sa ti život zmení No ťažké je tomu uveriť Veď aj ty vidíš že ďalej takto nedá sa Kto príde a veci poskladá tak ako správne malo by to byť Len žiadnú chybu nespraviť Jedným stačí iba ruky natiahnúť Po tých tvojích sa hore vytiahnú Dívať sa na to už nemám chuť Tak pýtam sa má to všetko zmysel cenu A sám najvyšší sa iba nemo díva A rukou tvár zakrýva.......
9.
VŠETKO Celý svet, viem, je dokonalý len ak máme spoločný sen a žiadny problém nás nezahalí viem, žiadne otázky, len ... Čo z nás cítiť je úžasné je to láska, to pravda je Je stále čistá a nevinná A stále nečakám nič ... Pár ľudí to vie a to sa spolieham my spolu tvoríme pár pár ľudí to vie, viem nenalieham verím, že ty si môj dar Čo z nás cítiť je úžasné je to láska, to pravda je Je stále čistá a nevinná A stále nečakám nič ... Celý svet, viem, je dokonalý len ak máme spoločný sen a žiadny problém nás nezahalí A stále nečakám nič ... Čo z nás cítiť je úžasné je to láska, to pravda je Je stále čistá a nevinná A stále nečakám nič ... © Martin Joy,2012
10.
MATERIAL LIFE Hudba: Radomír Remenár Text: Radomír Remenár, Gregory Bright Take a walk, out in the world Point your eyes to the sky In this material life The angel soars above the roar, still seeking more than what’s below past those who smile and those who turn away their eyes The seasons change Is this the time? Is life about what’s here inside? The seasons change Is this the time? To sing about the love inside? The real world, the real life The real love that’s deep inside
11.
OVCA DOLLY Hudba a text: Tomáš Hodr Keď som sa narodila, svet bol celkom iný. Dieťa netuší, aký je svet. Prišla som do sveta, z ktorého odísť nie je problém. Kde logika sa nenosí, no blbosť budí dojem. R: Ja nie som Ovca Dolly. Také niečo nepočujú klony radi. Keby práve ku mne na Zem zostúpil anjel, tak mu podám o všetkom správu. Že tu každý nemá plný tanier, že tu spravodlivosť nemá váhu. Ten čo kradne druhým zo stolov, za seba pykať nemusí. Či to nemá byť náhodou inak?!
12.
DEVOTED LOVERS Devoted lovers Caressing loneliness at home They are waiting eternal hours For answering their painted hopes Truth or lies It doesn’t matter at all If she is lying somewhere Far away from their empty home They hope for glorious Glorious morning They pray for glorious Glamorous dawning Devoted lovers Caressing darkness and painted hopes To bring the lights back into their deserted souls Truth or lies It has no meaning at all If nobody is coming to answer your phone They breathe for glorious Glorious morning They live for glorious Glamorous dawning High or low Higher love….
13.
14.
15.

credits

released November 11, 2017

license

all rights reserved

tags

about

SYNTH SLOVAKIA Slovakia

contact / help

Contact SYNTH SLOVAKIA

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like SYNTH SLOVAKIA, you may also like: