We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

SYNTH SLOVAKIA Vol​.​2 (Compilation 2020)

by Compilation of 18 bands - https://www.synthslovakia.sk/cd-kompilacia-vol-2/

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  Purchasable with gift card

    €7 EUR

   

 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Includes unlimited streaming of SYNTH SLOVAKIA Vol.2 (Compilation 2020) via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 10 days

    €10 EUR or more 

   

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.

about

Nová kompilácia elektronickej - syntezátorovej hudby SYNTH SLOVAKIA Vol.2

SYNTH SLOVAKIA a CULTURE POINT vydali 12.12.2020 druhú výberovú kompiláciu slovenskej syntezátorovej hudby.

V roku 2017 vyšla prvá kompilácia syntezátorovej hudby na Slovensku SYNTH SLOVAKIA 2017. Bola to prehliadka a prierez 30 ročnej tvorby slovenských autorov. Na dvojke sa už tvorcovia rozhodli rozšíriť vnímanie hudobného žánru SYNTH aj o ďalšie polohy. Pribudla scénická tvorba, inštrumentálne projekty, ambient, retro, synthwave, darkwave, electro, EBM. Za výberom projektov a skladieb stál tentokrát dramaturg Robert Herceg. Oslovil predovšetkým projekty, ktoré neboli na prvej kompilácií. Ďalším kritériom výberu bol pozitívny kvalitatívny hudobný posun starších projektov. A pridal aj nové moderné. Kompilácia SYNTH SLOVAKIA Vol.2 teda nie je žiadna náhoda, ale chronologicky poskladaný výber toho najlepšieho, či najzaujímavejšieho za posledné dva roky. Tvorcovia nezabudli ani na väčší priestor pre autorky, textárky, speváčky a hudobníčky. Nová kompilácia posunula snahu združenia o popularizáciu syntezátorovej hudby na Slovensku o stupienok vyššie. V zmysle kvality i celkového koncepčného zámeru.

Kompilácia obsahuje 18 skladieb od 18 rôznych projektov. Eight Chances, Adrián Ulík, 580 Miles, Eclipsed, Gladia Moony, Lightune, Grawlix, ImiAFan, bisTroš, Havran228, IAmNøt, MFLS feat. Milan Monte Bartalský, Montage, Love My Science, The Silence, The Opposer Divine, The Roben, CHEBEAFF feat. Key Head feat. Solo.

Vychádza 12.12.2020 elektronicky aj na CD na synthslovakia.bandcamp.com/album/synth-slovakia-vol-2-compilation-2020 Lisované CD, obsahuje aj kód na stiahnutie MP3. Elektronický booklet a viac informácií nájdete na www.synthslovakia.sk/cd-kompilacia-vol-2/

credits

released December 12, 2020

www.synthslovakia.sk/cd-kompilacia-vol-2/

license

all rights reserved

tags

about

SYNTH SLOVAKIA Slovakia

contact / help

Contact SYNTH SLOVAKIA

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like SYNTH SLOVAKIA Vol.2 (Compilation 2020), you may also like: